Balpen Mercurius stylus hardcolour
Van
€ 0,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,71 |
Productnummer:
A53-LT80494-N0012
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Mercurius stylus hardcolour"
Kunststof touchscreen pen met metalen clip en zwarte rubberen grip. Draaimechanisme. Blauwschrijvend.
| : | Lichtblauw |
|---|---|
| Diameter: | 9mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 7g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 137mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden