Balpen Madrid bamboe
Van
€ 0,53
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,77 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,77 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,92 |
Productnummer:
A53-LT87752-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Madrid bamboe"
Maak kennis met 'Madrid', onze elegante aluminium pen met metalen clip, houten barrel en drukker, die een vleugje natuur toevoegt aan je schrijfervaring. Met blauwschrijvende vulling.
| : | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 15g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 142mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden