Balpen Hawaï stylus hardcolour
Van
€ 0,23
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,33 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,33 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,39 |
Productnummer:
A53-LT80433-N0110
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Hawaï stylus hardcolour"
Balpen met touchscreen punt en frosty grip, draaimechanisme en metalen punt, metal look ring en clip. Blauwschrijvende X20 vulling.
| : | Wit / Donkerblauw |
|---|---|
| Diameter: | 13mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 11g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 135mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden