Balpen Finn R-ABS
Van
€ 0,15
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,21 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,21 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,25 |
Productnummer:
A53-LT87823-N0076
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Finn R-ABS"
Maak kennis met de balpen Finn R-ABS! Slank, duurzaam en veelzijdig, het is je dagelijkse metgezel voor naadloos schrijven. Verhoog je schrijfervaring met Finn.
| : | Roze |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 6g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 137mm |
Aanmelden