Balpen eco leaf
Van
€ 0,32
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,55 |
Productnummer:
A53-LT87518-N0030
Voorraad:
Productinformatie "Balpen eco leaf"
Bamboe balpen met clip in de vorm van een blad. Gekleurde drukknop en onderstuk, voorzien van een X20-vulling met zwarte schrijfinkt. Bedrukking op de clip mogelijk.
| : | Donker Groen |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 8g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 136mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden