Balpen Cosmo stylus hardcolour
Van
€ 0,39
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,55 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,65 |
Productnummer:
A53-LT87695-N0126
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Cosmo stylus hardcolour"
Toppoint stylus balpen. Gemaakt van kunststof met draaimechanisme en rubberen grip. De pen bevat een blauwschrijvende X20 vulling.
| : | Wit / Oranje |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 142mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden