Balpen CLIC CLAC-SALTILLO
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52412
Voorraad:
Productinformatie "Balpen CLIC CLAC-SALTILLO"
Een chique balpen uit duurzaam bamboe, die zich door zijn bolle vorm van de menigte onderscheidt. Fraaie zilverkleurige sierelementen die het edele ontwerp van deze bamboe-balpen benadrukken.
- duitse inkt
- Balpenvulling: blauw
- Verpakking
- duitse inkt
- Balpenvulling: blauw
- Verpakking
| : | bruin, lichtbruin / lichtbruin |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 160 x 27 x 10 cm |
| Afmetingen omdoos: | 55 x 31 x 20 cm |
| Breedte: | 13mm |
| Douanetariefnummer: | 96081092 |
| Gewicht: | 9g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11 |
| Hoogte: | 13mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | bamboe, kunststof |
| OuterCartonDimension: | 55 x 31 x 20 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden