Balpen Build It
Van
€ 0,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,57 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,57 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,87 |
Productnummer:
A53-LT87797-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Build It"
Multifunctionele balpen met stylusfunctie inclusief een waterpas, schroevendraaier en lineaal. Blauwschrijvend.
| : | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 13g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 148mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden