Balpen Baron 03 recycled hardcolour
Van
€ 0,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,00 |
Productnummer:
A53-LT80928-N0072
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Baron 03 recycled hardcolour"
De populaire hardcolour balpen Baron 03 in gerecycled materiaal. Deze pen is gemaakt van 100% gerecycled ABS kunststof, geproduceerd in Europa.
| : | Paars |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 11mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 12g |
| Hoogte: | 134mm |
| Land van herkomst: | IT |
| Lengte: | 0mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden