Balpen bamboe en tarwestro met stylus
Van
€ 0,56
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,81 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,81 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,96 |
Productnummer:
A53-LT87282-N5526
Voorraad:
Productinformatie "Balpen bamboe en tarwestro met stylus"
Balpen met bamboe huls. De punt, clip, drukknop en ringen van de huls zijn gemaakt van tarwestro. Op de drukknop zit een gekleurde stylus voor smartphonegebruik. Een veelzijdig promotieartikel, compleet met een blauwschrijvende jumbo-vulling.
| : | Beige / Oranje |
|---|---|
| Diameter: | 12mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 17g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 145mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden