Balpen Athene Metaal soft touch
Van
€ 0,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,85 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,85 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,01 |
Productnummer:
A53-LT87781-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Athene Metaal soft touch"
Aluminium balpen met elegante soft-touch afwerking en stylus. Met een solide metalen clip. Schrijfkleur: blauw.
| : | Grijs |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 16g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 139mm |
Aanmelden