Balpen Antarctica stylus bamboe
Van
€ 0,31
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,54 |
Productnummer:
A53-LT87287-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Antarctica stylus bamboe"
Balpen van bamboe materiaal met gemetaliseerde drukker en punt en metalen clip. De pen bevat een stylus om een touchscreen te bedienen. Inclusief zwartschrijvende Jumbo vulling.
| : | Natuur |
|---|---|
| Diameter: | 12mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 137mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden