Balpen Antarctica bamboe
Van
€ 0,36
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,71 |
Productnummer:
A53-LT87292-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Antarctica bamboe"
Balpen van bamboe materiaal met metalen clip en gemetaliseerde drukker en punt. De pen bevat een blauwschrijvende Jumbo vulling.
| : | Natuur |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 138mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden