Balpen Alicante stylus metaal
Van
€ 0,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,71 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,71 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,84 |
Productnummer:
A53-LT87918-N0020
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Alicante stylus metaal"
Elegante aluminium balpen met stylusfunctie. Met twee ringen in het lichaam van de pen als opmerkelijk detail. De pen bevat een blauwschrijvende Jumbo vulling.
| : | Donker Rood |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 17g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 134mm |
Aanmelden