Balpen Alicante softtouch Deluxe
Van
€ 0,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,87 |
Productnummer:
A53-LT87890-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Alicante softtouch Deluxe"
Softtouch balpen gemaakt van gerecycled aluminium. Met bijpassende kleur clip en jumbo vulling met blauwe schrijfkleur.
| : | Donkerblauw |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 14g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 137mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden