Balpen Alicante bamboe
Van
€ 0,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,61 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,61 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,73 |
Productnummer:
A53-LT87288-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Alicante bamboe"
Balpen gemaakt van bamboe met metalen clip en gemetaliseerde punt. Zwartschrijvende vulling.
| : | Natuur |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109900 |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden