Balpen Alberto Bamboe
Van
€ 0,37
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,53 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,53 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,63 |
Productnummer:
A53-LT87257-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Alberto Bamboe"
Maak kennis met de Alberto Bamboo balpen – een schrijvende metgezel met een vleugje elegantie. Gemaakt van bamboe voor een strakke afwerking, perfect voor alledaagse stijl. Schrijf met flair, kies Alberto.
| : | Natuur |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 135mm |
Aanmelden