Balpen Alaska soufttouch met stylus R-AL
Van
€ 0,47
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,67 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,67 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,80 |
Productnummer:
A53-LT87892-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Alaska soufttouch met stylus R-AL"
Balpen met metalen clip, stylusfunctie en een softtouch afwerking van gerecycled aluminium. De balpen wordt geleverd met een blauwe jumbo vulling.
| : | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 16g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 139mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden