Balpen 4-kleuren kurk
Van
€ 0,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,58 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,69 |
Productnummer:
A53-LT87523-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Balpen 4-kleuren kurk"
Maak kennis met onze veelzijdige kurkpen met vier verschillende schrijfkleuren. Duurzaam en kleurrijk schrijven in één!
| : | Natuur |
|---|---|
| Diameter: | 13mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 12g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 142mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden