Balpen 3-in-1 hardcolour
Van
€ 0,29
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,43 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,43 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,51 |
Productnummer:
A53-LT80500-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Balpen 3-in-1 hardcolour"
Moderne 3-in-1 balpen met stylus en telefoonstandaard. Een zeer hippe weggever in een strak design. Blauwschrijvende vulling.
| : | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 146mm |
Aanmelden