Balpen 2-in-1 hardcolour
Van
€ 1,03
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,95 |
Productnummer:
A53-LT81416-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Balpen 2-in-1 hardcolour"
Stijlvolle metalen balpen met schuifkap (blauwschrijvend) en (gele) tekstmarker. Vanaf 5.500 stuks andere schrijfkleuren mogelijk.
| : | Rood |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 10mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 19g |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 138mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden