BALM - Veganistische lippenbalsem
Van
€ 0,85
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,85 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,85 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,01 |
Productnummer:
A36-MO6809-11
Voorraad:
Productinformatie "BALM - Veganistische lippenbalsem"
Veganistische lippenbalsem in aluminium blikje met schroefdop. Dermatologisch getest. SPF10.Smaak: Vanille.
| : | Babyrose |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 20 x 22 cm |
| Breedte: | 41mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3304 9900 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8.74 |
| Hoogte: | 17mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Was |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 45 x 20 x 22 cm |
Aanmelden