Ballen Set Tuduk
Van
€ 3,02
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,01 |
Productnummer:
A467-11251000000
Voorraad:
Productinformatie "Ballen Set Tuduk"
Natuurlijn set van 2 ballen voor yoga en andere activiteiten. Gemaakt van bestendig, natuurlijk kurk en gepresenteerd in een katoenen zakje met trekkoordsluiting. Met illustraties van oefeningen.
| Aantal stuks per pallet: | 2000 |
|---|---|
| Afmetingen binnendoos: | 37 x 32 x 34 cm |
| Afmetingen omdoos: | 64 x 31 x 34 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 60mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 122g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 6 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 64 x 31 x 34 cm |
Aanmelden