Ball pen bamboe met tarwestro
Van
€ 0,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,44 |
Productnummer:
A53-LT87284-N0031
Voorraad:
Productinformatie "Ball pen bamboe met tarwestro"
Balpen van bamboe materiaal met een clip, drukker en punt gemaakt van tarwestro. Bevat een kunststof blauwschrijvende X20 vulling.
| : | Groen |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 8g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden