BALL - Lippenbalsem voetbal
Van
€ 0,96
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,14 |
Productnummer:
A36-MO2213-33
Voorraad:
Productinformatie "BALL - Lippenbalsem voetbal"
Lippenbalsem met doosje van ABS in de vorm van een voetbal. SPF10. Smaak: Vanille.
| : | wit/zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 43 x 22 x 28 cm |
| Breedte: | 35mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 300 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3304 9900 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | ABS |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 43 x 22 x 28 cm |
Aanmelden