Bakker maar!
Van
€ 16,80
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 16,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 201,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 215,71 |
Productnummer:
A21-551008
Voorraad:
Productinformatie "Bakker maar!"
Op zoek naar een verrassend en smakelijk geschenk dat nét even anders is? Dit pannenkoekpakket biedt een heerlijke traktatie met een knipoog naar een typisch Nederlandse klassieker. Leuk om te geven, nog leuker om te ontvangen. INHOUD: • Pannenkoekmix, 500 gram • Rozijnen, 175 gram • Aardbeienjam, 225 gram • Opgemaakt in een kartonnen “mand”, verpakt in folie en met meerdere geleverd in een omdoos. Besteleenheid: 12 stuks. Levertijd in overleg.
| Breedte: | 0mm |
|---|---|
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
Aanmelden