BAHAMAS - 6 panelen katoenen baseballpet
Van
€ 3,94
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,69 |
Productnummer:
A36-MO2347-06
Voorraad:
Productinformatie "BAHAMAS - 6 panelen katoenen baseballpet"
Baseballpet van katoenen twill 280 gr/m² met verstelbare metalen gesp. 6 panelen. Oxford piek. Wasbaar. Maat 7 1/4.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 80 x 24 x 56 cm |
| Breedte: | 160mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 150 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6505 0030 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 110mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 210mm |
| Materiaal: | Katoen |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 80 x 24 x 56 cm |
Aanmelden