Bagasse Sugarcane Notebook A5 notitieboek
Van
€ 2,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,51 |
Productnummer:
A24-263454-004999999
Voorraad:
Productinformatie "Bagasse Sugarcane Notebook A5 notitieboek"
Exclusief notitieboek in A5-formaat, gemaakt van het gerecycled afval van de suikerrietplant. Met hardcover, 80 vel/160 pagina's gelinieerd papier (100 g/m²) en sluitelastiek. De cover en het papier zijn FSC® gecertificeerd. Het papier, waarin kleine vezels zichtbaar zijn, heeft een mooie lichtbruine kleur. Dit benadrukt het gebruik van natuurlijke materialen. Na de oogst van de suikerrietplant blijven de wortels van de plant in de grond en worden de stengels en bladeren verwerkt tot een residu dat gebruikt wordt voor het maken van papier. Een suikerrietplant haalt tijdens de groei CO2 uit de lucht en kan wel tot 10 jaar oud worden.
| : | groen (± PMS 3305C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1440 |
| Afmetingen omdoos: | 330 x 300 x 25 cm |
| Breedte: | 10mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 40 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 300g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12750 |
| Hoogte: | 212mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 145mm |
| Materiaal: | FSC® Papier, Suikerrietafval |
| OuterCartonDimension: | 330 x 300 x 25 cm |
Aanmelden