Badgehouder verticaal
Van
€ 0,31
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,54 |
Productnummer:
A53-LT91087-N0004
Voorraad:
Productinformatie "Badgehouder verticaal"
Transparante badgehouder om aan een keycord te bevestigen. Ideaal voor bijvoorbeeld congressen, evenementen en klantendagen.
| : | transparant |
|---|---|
| Breedte: | 125mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3926100000 |
| Gewicht: | 7g |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 75mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden