Badge metalen pin Ø20mm
Van
€ 0,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,87 |
Productnummer:
A53-LT99735-N0091
Voorraad:
Productinformatie "Badge metalen pin Ø20mm"
Ronde pin met doming. Vlindersluiting.
| : | Zilvermat |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 20mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7117190090 |
| Gewicht: | 2g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | TR |
| Lengte: | 0mm |
Aanmelden