Badge metalen pin 19x13mm
Van
€ 0,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,87 |
Productnummer:
A53-LT99737-N0092
Voorraad:
Productinformatie "Badge metalen pin 19x13mm"
Rechthoekige pin met doming. Vlindersluiting.
| : | Goud satijn |
|---|---|
| Breedte: | 12mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7117190090 |
| Gewicht: | 2g |
| Hoogte: | 11mm |
| Land van herkomst: | TR |
| Lengte: | 18mm |
Aanmelden