Badge Bamboe met magneet
Van
€ 1,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,22 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,64 |
Productnummer:
A53-LT99723-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Badge Bamboe met magneet"
Maak kennis met onze magnetische naambadge van bamboe - een duurzame en stijlvolle oplossing voor eenvoudige identificatie. Gemaakt van milieuvriendelijk bamboe en stevig bevestigd met een sterke magneet, zodat je geen spelden meer nodig hebt.
| : | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 27mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4420909990 |
| Gewicht: | 5g |
| Hoogte: | 5mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 55mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden