Badcape
Van
€ 11,49
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 16,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 16,80 |
| Totaalprijs Bruto: | € 19,99 |
Productnummer:
A267-9160.100-BOR6X4
Voorraad:
Productinformatie "Badcape"
Badstof badcape, 100% katoen, 330 g/m2, Oeko-Tex Standard 100 gecertificeerd.
| : | Wit |
|---|---|
| Borduring: | 6 x 4 cm |
| Breedte: | 750mm |
| Douanetariefnummer: | 52092900 |
| Gewicht: | 275g |
| Land van herkomst: | TR |
| Lengte: | 750mm |
| Materiaal: | Badstof |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden