Azolla RPET sublimatie lichtgewicht handdoek 90 x 150 cm
Van
€ 10,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 764,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 910,16 |
Productnummer:
A33-1PL08401
Voorraad:
Productinformatie "Azolla RPET sublimatie lichtgewicht handdoek 90 x 150 cm"
Sublimatie lichtgewicht handdoek gemaakt van zachte, sneldrogende RPET microvezel. Perfect voor reizen, workouts of buitenactiviteiten. Compact en gemakkelijk mee te nemen, deze handdoek is zowel functioneel als stijlvol. Afmeting handdoek: 90 x 150 cm.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 30 x 40 x 50 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 70 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 273g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 21.5 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 21 |
| Hoogte: | 1500mm |
| Land van herkomst: | POLEN |
| Lengte: | 900mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Merk: | Unbranded |
| OuterCartonDimension: | 30 x 40 x 50 cm |
Aanmelden