Automatisch Dispenser Bisnal
Van
€ 1,52
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,81 |
Productnummer:
A467-16698001000
Voorraad:
Productinformatie "Automatisch Dispenser Bisnal"
Automatische alcohol dispenser voor hygiëne en huidreiniging, met infrarood bewegingssensor en led-indicator. Compact formaat en discrete matte witte afwerking, bijzonder geschikt voor tampondruk, met 45 ml statiegeld dat gemakkelijk hervulbaar is (alcohol niet inbegrepen), plus filter en vervangende metalen veer.1800 mA lithium-ionenbatterij, met elektronisch omzettingsvermogen ≥ 90%. Oplaadbaar via 1 meter lange USB type C kabel in bijpassende kleur.Gepresenteerd in een aantrekkelijke design doos. Engelse en Spaanse handleiding beschikbaar.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1800 |
| Afmetingen omdoos: | 62 x 22 x 34 cm |
| Breedte: | 75mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 155g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 90mm |
| Lengte: | 55mm |
| OuterCartonDimension: | 62 x 22 x 34 cm |
| Outlet: | Ja |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.