Autobekerhouder doosje
Van
€ 4,61
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,02 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 578,28 |
| Totaalprijs Bruto: | € 688,15 |
Productnummer:
A37-1678X.100_11066
Voorraad:
Productinformatie "Autobekerhouder doosje"
Full colour bedrukt doosje voor in de autobekerhouder, gevuld met ca. 210 gram Winegums
| : | Wit |
|---|---|
| Vulling: | Winegums |
| Breedte: | 63mm |
| Douanetariefnummer: | 17049065 |
| Gewicht: | 220g |
| Hoogte: | 63mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 106mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden