Athos Touch stylus pen
Van
€ 0,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,26 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,26 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,31 |
Productnummer:
A24-262332-004999128
Voorraad:
Productinformatie "Athos Touch stylus pen"
Blauwschrijvende balpen met gekleurde, rubberen top/pointer voor het bedienen van touchscreens (zoals iPhone/iPad). Voorzien van hoogglans accenten, gekleurd, gripvast voorstuk, uitsparing in metalen clip en draaikliksysteem.
| : | groen (± PMS 348C) |
|---|---|
| Version: | Blauwschrijvend |
| kleur inkt: | Blauw |
| Aantal stuks per pallet: | 28000 |
| Afmetingen omdoos: | 500 x 310 x 21 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 11g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12300 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 135mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 500 x 310 x 21 cm |
Aanmelden