ATAMA - Hoofdband van polykatoen
Van
€ 1,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,16 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,38 |
Productnummer:
A36-MO2609-03
Voorraad:
Productinformatie "ATAMA - Hoofdband van polykatoen"
Hoofdband van polykatoen (79%katoen/13% elastaan/8% polyester) met katoenen patch voor de bedrukking.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 59 x 39 x 30 cm |
| Breedte: | 60mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6217 1000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 17 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 185mm |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 59 x 39 x 30 cm |
Aanmelden