Aspen rollerclip
Van
€ 0,61
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,81 |
Productnummer:
A34-19547451
Voorraad:
Productinformatie "Aspen rollerclip"
Badge of sleutels altijd bij de hand met deze rollerclip.
| : | zilver |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 25 x 49 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 32mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3926909790000000000000 |
| Gewicht: | 13g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11.4 |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Merk: | Unbranded |
| OuterCartonDimension: | 25 x 49 x 29 cm |
Aanmelden