ARTLESS - Langdurige inktloze pen papier
Van
€ 0,25
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,25 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,25 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,30 |
Productnummer:
A36-MO6730-13
Voorraad:
Productinformatie "ARTLESS - Langdurige inktloze pen papier"
Langdurige inktloze pen met papieren houder. De pen schrijft met de grafietpunt.
| : | beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 48 x 37 x 22 cm |
| Breedte: | 9mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9608 9900 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7.52 |
| Hoogte: | 153mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 153mm |
| Materiaal: | Gerecycled Papier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 48 x 37 x 22 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden