ARTICA balpen bamboe
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-122113_17
Voorraad:
Productinformatie "ARTICA balpen bamboe"
ARTICA balpen bamboe Peekay met metalen drukker, punt en clip. De pen wordt geleverd met een blauw schrijvende Parker systeem langschrijfvulling.
| : | bruin |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 40x20 mm |
| Bewerking: | Rond zeefdruk plastic balpennen |
| Douanetariefnummer: | 96081092 |
| Gewicht: | 11g |
| Hoogte: | 135mm |
| Materiaal: | Bamboe |
| Merk: | Peekay |
| Positie van de bewerking: | Houder pen |
Aanmelden