Armband Sowel
Van
€ 0,02
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,03 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,03 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,04 |
Productnummer:
A467-16972013000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Sowel"
Polsbandje voor evenementen met een natuurlijke afwerking. Gemaakt van Tyvek® synthetische vezel, bijzonder opmerkelijk voor zijn weerstand, duurzaamheid en gemakkelijke bedrukbaarheid. Waterdicht en met kleefsluiting, one size fits all voor volwassenen. Gepresenteerd in een 10-delig gestanst vel met individuele nummering.
| : | NATU |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 480000 |
| Afmetingen binnendoos: | 26 x 27 x 43 cm |
| Afmetingen omdoos: | 54 x 30 x 43 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 27mm |
| Lengte: | 258mm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 30 x 43 cm |
Aanmelden