Armband Sonja
Van
€ 0,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,43 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,43 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,51 |
Productnummer:
A467-21376000000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Sonja"
Armband vervaardigd uit leer, ontworpen met de combinatie van drie koorden: lichtbruin leer met een gladde afwerking, een centraal koord met groene glaskralen en een derde koord van gevlochten bruin leer. Met een verstelbare sluiting van zacht gewaxed katoen en een casual stijl. Gepresenteerd in een kartonnen doosje van kraft met een glad oppervlak voor branding.
| Aantal stuks per pallet: | 12000 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 52 x 52 x 28 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 6g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Hoogte: | 12mm |
| Lengte: | 260mm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 52 x 28 cm |
Aanmelden