Armband Sedoria
Van
€ 1,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,13 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,13 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,53 |
Productnummer:
A467-20627001000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Sedoria"
Stoere armband met LED-lampjes. Van zachte siliconen en met 2 gekleurde LED-lampjes aan de binnenkant, aangedreven door een knoopcelbatterij (meegeleverd). Met een verborgen geluidsgevoelige schakelaar die automatisch de kleur van de lampjes verandert op het ritme van de muziek. Individueel verpakt in een gerecyclede papieren zak.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 14400 |
| Afmetingen omdoos: | 54 x 42 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 75mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 16g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 24mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 42 x 29 cm |
Aanmelden