Armband Rolins
Van
€ 1,30
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,78 |
Productnummer:
A467-20430005000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Rolins"
Praktisch polsbandje van zacht RPET-polyester. Perfect accessoire om kleine spullen in op te bergen dankzij het zakje met zwarte ritssluiting. Verkrijgbaar in een groot aantal kleuren, met RPET-label.RPET-materiaal is gemaakt van gerecycled plastic, waardoor het hergebruik van plastic afval wordt bevorderd en de duurzaamheid van de planeet wordt geholpen.
| : | AMA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 15000 |
| Afmetingen omdoos: | 55 x 30 x 30 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 10g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 95mm |
| Lengte: | 105mm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 30 x 30 cm |
Aanmelden