Armband Plasker
Van
€ 0,10
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,14 |
Productnummer:
A467-15061019000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Plasker"
Armband met body van zacht polyester in vrolijke en gevarieerde kleuren. Met zwart veiligheidsslot.
| : | AZUL |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 198000 |
| Afmetingen omdoos: | 32 x 22 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 1g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 4 |
| Hoogte: | 15mm |
| Lengte: | 350mm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 22 x 29 cm |
Aanmelden