Armband Oakley
Van
€ 0,56
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,76 |
Productnummer:
A467-13618002000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Oakley"
Resistent en zacht microfiber polsbandje in felle kleuren, met ritsvak in bijpassende kleur en stevige pasvorm. Ontworpen voor sport- en vrijetijdsactiviteiten.
| : | NEG |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 32000 |
| Afmetingen binnendoos: | 20 x 12 x 24 cm |
| Afmetingen omdoos: | 55 x 42 x 24 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 10g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 90mm |
| Lengte: | 100mm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 42 x 24 cm |
Aanmelden