Armband Multi
Van
€ 0,09
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,09 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,11 |
Productnummer:
A467-19096007000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Multi"
PVC-armband in verschillende kleuren. Met verstelbare haak en lus met veiligheidsvergrendeling.
| : | NARA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 100000 |
| Afmetingen binnendoos: | 25 x 7 x 29 cm |
| Afmetingen omdoos: | 48 x 43 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 5000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 1g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 20mm |
| Lengte: | 243mm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 43 x 29 cm |
Aanmelden