Armband Mubark
Van
€ 1,47
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,65 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,65 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,96 |
Productnummer:
A467-21754002000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Mubark"
Zwarte synthetische leren armband versierd met een plaat gemaakt van gepolijst roestvrij staal met een platte vorm. Beschikt over een originele veiligheidsluiting.
| : | NEG |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 24000 |
| Afmetingen omdoos: | 25 x 35 x 40 cm |
| Breedte: | 5mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 13g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 11mm |
| Lengte: | 210mm |
| OuterCartonDimension: | 25 x 35 x 40 cm |
Aanmelden