Armband Mendol
Van
€ 0,07
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,08 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,08 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,10 |
Productnummer:
A467-15060007000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Mendol"
Verstelbare armband van zacht polyester in diverse kleuren. Met helder, zilverkleur verstelaccessoire.
| : | NARA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 152300 |
| Afmetingen omdoos: | 32 x 22 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 1g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 3 |
| Hoogte: | 12mm |
| Lengte: | 345mm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 22 x 29 cm |
Aanmelden